Pierwsze wydarzenia tegorocznego Festiwalu Mała Boska Komedia prezentującego najciekawsze spektakle dla dzieci i młodzieży już za nami – ale to nie koniec! W ramach listopadowej odsłony MBK na scenie Teatru Łaźnia Nowa zapraszamy na spektakl „Thriller” z Nowego Teatru w Warszawie w reżyserii Pawła Sakowicza i Anny Smolar.

03 listopada, godz. 18.00 – „Thriller”, reż. Paweł Sakowicz, Anna Smolar

„Thriller” to spektakl w wyrazisty spośób opowiadający o cielesności. Twórcy i twórczynie świadomie poruszają się po wytyczonej przez siebie skali emocji związanych z tematem ludzkiego ciała. Poruszają tematy tabu związane ze wstydem czy strachem, emocjami będącymi konsekwencjami niewłaściwych relacji z ciałem, komercjalizacji fizyczności, która często prowadzi do powstawania kompleksów, zwłaszcza wśród młodych osób. „Thriller”, używając performatywnych technik, stara się oddemonizować wiele kwestii, ale nie narzuca jednej narracji – jest punktem wyjścia dla dyskusji o ciele i jego traktowaniu zarówno przez młodych ludzi, jak i ich opiekunów.

Spektakl polecamy dla widzów od 13. roku życia.

Reżyseria, choreografia: Paweł Sakowicz, Anna Smolar 
Dramaturgia: Anna Smolar 
Tekst: Sonia Roszczuk, Paweł Sakowicz, Anna Smolar 
 
Bilety w cenie 40 zł (normalne) i 25 zł (ulgowe) dostępne: KLIKNIJ TUTAJ

Masz od 7 do 17 lat? Chcesz wziąć udział w warsztatach i dyskusjach o teatrze wokół prezentowanych na festiwalu spektakli? Napisz pod adres mala@boskakomedia.pl i zostań jurorem Małej Boskiej Komedii!

Zapraszamy również rodziców, opiekunów i nauczycieli do zgłaszania swoich podopiecznych.

Bilety jurorskie na spektakle festiwalowe są w specjalnej cenie 15 zł.

Kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Mała Boska Komedia odbędą się w grudniu. Więcej szczegółów wkrótce!


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.