Kontakt

TEATR ŁAŹNIA NOWA
Instytucja Kultury Miasta Krakowa
Os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356-900-883

Biuro Obsługi Widza: tel. 504 416 796

Sekretariat: tel. 12 425 03 20

 

Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)


Kasa biletowa w budynku Teatru Łaźnia Nowa czynna jest na dwie godziny przed każdym wydarzeniem.

Kasa biletowa w budynku Domu Utopii czynna jest na pół godziny przed każdym wydarzeniem.

Biuro Obsługi Widza pracuje w następujących godzinach:

Wtorek: 10:00-16:00
Środa: 12:00-18:00
Czwartek: 12:00-18:00
Piątek: 12:00-18:00

Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego:
tel. 504-416-796
e-mail: bilety@laznianowa.pl


Dyrekcja

Ewa Wolniewicz - Dyrektor
Bartosz Szydłowski - Dyrektor ds. artystycznych 

Małgorzata Szydłowska - Dyrektor ds. Domu Utopii


Sekretariat

Barbara Będkowska

tel. 12 680 64 00

mail: biuro@laznianowa.pl


Biuro Obsługi Widza

tel. 504 416 796

mail: bilety@laznianowa.pl


Kierownik ds. Administracyjnych

Kazimierz Kluska - Kierownik ds. Administracyjnych
mail: kkluska@laznianowa.pl, tel. 509 110 064


Dział Kancelaryjno-Prawny

Agnieszka Podziewska - Główny Specjalista ds. Prawnych, Organizacji i Nadzoru
mail: apodziewska@laznianowa.pl

Katarzyna Kowalska-Bąk - Specjalista ds. Organizacyjnych
mail: kkowalska@laznianowa.pl


Koordynacja Pracy Artystycznej

Małgorzata Rapacz

mail: koordynacja@laznianowa.pl,

tel. 12 680 64 02, kom. 797 561 652


Dział finansowo-księgowy

tel. 12 680 23 42

Zofia Hallo - Główna księgowa

Agnieszka Wilczyńska - Specjalista ds. kadr i płac


Dział komunikacji z widzem / Kontakt dla mediów

tel. 12 680 23 40

mail: pr@laznianowa.pl

Łukasz Kolender

mail: lkolender@laznianowa.pl

Łukasz Gąsowski

mail: lgasowski@laznianowa.pl

Natalia Rieske

mail: nrieske@laznianowa.pl

Anna Pasternak (URLOP)

mail: apasternak@laznianowa.pl


Archiwum / Digitalizacja

Katarzyna Kowalska-Bąk
mail: kkowalska@laznianowa.pl

Ewa Dusik-Krupa

mail: edusikkrupa@laznianowa.pl


Produkcja i eksploatacja

Aneta Skrzyszowska
mail: askrzyszowska@laznianowa.pl

tel. 12 680 64 02

Jolanta Potocka
mail: jpotocka@laznianowa.pl
 

Bogumiła Kryśko


Inspicjenci

Katarzyna Białooka
Aneta Skrzyszowska
Marcin Stalmach
Monika Weis
Jurgita Zaikauskas


Technika

Sławomir Matysiak - Kierownik Działu Technicznego, 
mail: smatysiak@laznianowa.pl

Kazimierz Kofin
Kazimierz Wiliński
Sebastian Piórecki
Antoni Kulka-Sobkowicz
Łukasz Skalik
Jakub Kotynia
Mateusz Gierc
Jakub Sztandera
Aleksander Trafas 

tel. 12 680 64 02


Inspektor Ochrony Danych

mail: iod@laznianowa.pl