Kontakt

TEATR ŁAŹNIA NOWA
Instytucja Kultury Miasta Krakowa
Os. Szkolne 25, Kraków 31-977
Nip: 678-293-88-05 Regon: 356-900-883

Biuro Obsługi Widza: tel. 504 416 796

Sekretariat: tel. 12 425 03 20

Konto bankowe: 82 1020 2892 0000 5102 0591 0304 (PKO Bank Polski)


Zapraszamy do zakupu biletów on-line przez stronę internetową: bilety.laznianowa.pl

Kasa biletowa w budynku Teatru Łaźnia Nowa czynna jest na dwie godziny przed każdym wydarzeniem.

Kasa biletowa w budynku Domu Utopii czynna jest na pół godziny przed każdym wydarzeniem.

Biuro Obsługi Widza pracuje w następujących godzinach:

We wtorek 25 czerwca kasa teatru oraz Biuro Obsługi Widza wyjątkowo będą nieczynne.

Wtorek: 12:00-18:00
Środa: 12:00-18:00
Czwartek: 12:00-18:00
Piątek: 12:00-18:00

Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego:
tel. 504-416-796
e-mail: bilety@laznianowa.pl


Dyrekcja

Bartosz Szydłowski – Dyrektor

Małgorzata Szydłowska – zastępca Dyrektora


Sekretariat

Monika Dziób
tel. 12 680 64 00
mail: biuro@laznianowa.pl


Biuro Obsługi Widza
tel. 504 416 796
mail: bilety@laznianowa.pl


Kierownik ds. Administracyjnych

Kazimierz Kluska – Kierownik ds. Administracyjnych
mail: kkluska@laznianowa.pl
tel. 509 110 064


Dział Kancelaryjno-Prawny

Katarzyna Kowalska-Bąk – Główny Specjalista ds. Organizacyjnych
mail: kkowalska@laznianowa.pl


Koordynacja Pracy Artystycznej

Małgorzata Rapacz
mail: koordynacja@laznianowa.pl,
tel. 12 680 64 02, kom. 797 561 652


Dział finansowo-księgowy

tel. 12 680 23 42

Agnieszka Panczyk – p.o. Głównego Księgowego
mail: apanczyk@laznianowa.pl

Bartłomiej Orłowicz – Zastępca Głównego Księgowego
mail: borlowicz@laznianowa.pl

Renata Jurasik – Specjalistka ds. kadr i płac
mail: rjurusik@laznianowa.pl


Dział komunikacji z widzem / Kontakt dla mediów

tel. 12 680 23 40
mail: pr@laznianowa.pl

Łukasz Kolender
mail: lkolender@laznianowa.pl

Łukasz Gąsowski
mail: lgasowski@laznianowa.pl

Natalia Rieske
mail: nrieske@laznianowa.pl


Archiwum / Digitalizacja

Ewa Dusik-Krupa
mail: edusikkrupa@laznianowa.pl


Produkcja i eksploatacja

Aneta Skrzyszowska
mail: askrzyszowska@laznianowa.pl
tel. 12 680 64 02

Jolanta Potocka
mail: jpotocka@laznianowa.pl 

Bogumiła Kryśko


Inspicjenci

Katarzyna Białooka
Aneta Skrzyszowska
Marcin Stalmach
Monika Weis
Jurgita Zaikauskas


Technika

Sławomir Matysiak – Kierownik Działu Technicznego, 
mail: smatysiak@laznianowa.pl

Mateusz Gierc
Kazimierz Kofin
Jakub Kotynia
Antoni Kulka-Sobkowicz
Dariusz Otfinowski
Jakub Sztandera
Aleksander Trafas
Robert Węgrzyn
Kazimierz Wiliński

tel. 12 680 64 02


Inspektor Ochrony Danych

mail: iod@laznianowa.pl