Pierwsze wydarzenia tegorocznego Festiwalu Mała Boska Komedia, prezentującego najciekawsze spektakle dla dzieci i młodzieży, czekają Was już we wrześniu! W programie dwa spektakle, a także warsztaty, które zakończy pokaz instalacji performatywnej przygotowanej przez młodzież pod okiem Michała Buszewicza.

 PROGRAM

17 września, godz. 18:00 – „Wszechmocni w sieci”, reż. Wawrzyniec Kostrzewski, Teatr Kamienica w Warszawie (13+)

Bilety dostępne: KLIKNIJ TUTAJ

19 września, godz. 17:00 – „Wędrówka Nabu”, reż. Przemysław Jaszczak, Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (7+)

Bilety dostępne: KLIKNIJ TUTAJ

19 września, godz. 19:00 – „21 postulatów dla teatru przyszłości” // instalacja performatywna, kuratorka projektu: Dorota Kowalkowska, praca warsztatowa i reżyseria instalacji: Michał Buszewicz

Wejściówki dostępne: KLIKNIJ TUTAJ

Dla osób posiadających bilety na spektakle w ramach Festiwalu Mała Boska Komedia wstęp bezpłatny po wcześniejszej rezerwacji miejsc. Rezerwacja: bilety@laznianowa.pl


Masz od 7 do 17 lat? Chcesz wziąć udział w warsztatach i dyskusjach o teatrze wokół prezentowanych na festiwalu spektakli? Napisz pod adres mala@boskakomedia.pl i zostań jurorem Małej Boskiej Komedii!

Zapraszamy również rodziców, opiekunów i nauczycieli do zgłaszania swoich podopiecznych. Bilety jurorskie na spektakle festiwalowe są w specjalnej cenie 15 zł.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.